Má odstupné vyplatené pri skončení pracovného pomeru vplyv na dĺžku poberania podpory v nezamestnanosti?

Zamestnávateľ chce so mnou ukončiť pracovný pomer dohodou z organizačných dôvodov a z toho dôvodu mi patrí odstupné v zmysle zákonníka práce. Ja sa však obávam, že potom budem dostávať podporu v nezamestnanosti kratšie obdobie. Má vyplatené odstupné vplyv na dĺžku poberania podpory v nezamestnanosti?

Pridané dňa: 21.10.10

Zobraziť odpoveď

Majetkové vyporiadanie spoločného nájmu bytu manželmi

Chcem sa spýtat na § 705/1 občianského zákonika ak sa stane výhradným uživatelom bytu bytového družstva po rozvode či som povinný zaplatit podiel bývalej manželke.Nájomná zmluva bola na oboch ale sa odstahovala z tohto bytu a teraz žiada polovicu z trhovej ceny.

Pridané dňa: 20.10.10

Zobraziť odpoveď
strana 97 z 97 Ďalšia

Zaujali sme Vás? Pokračujte výberom Balíka, ktorý Vám vyhovuje