O projekte

Za službou ADVOKATnaWEBE.sk stojí advokátska kancelária Steiner & Associates s.r.o. so sídlom v Košiciach. Tento projekt je voľným pokračovaním občianskej poradne, ktorá bola prevádzkovaná na teraz už ukončenom portáli e-pravo.sk, kde sa advokátska kancelária Steiner & Associates s.r.o. podieľala na vyhotovovaní odpovedí na otázky zadané užívateľmi občianskej poradne.

V tom čase sme si uvedomili, že na Slovensku je veľký dopyt po kvalitnej právnej pomoci, ktorá je navyše dostupná pre každého, finančne nenáročná a poskytovaná profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí svojou odpoveďou dokážu človeka v právnej núdzi navigovať tým správnym smerom.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť projekt ADVOKATnaWEBE.sk, ktorý širokej verejnosti poskytuje dostupnú a kvalitnú právnu pomoc.

Klienti služby ADVOKATnaWEBE.sk majú na výber z dvoch typov právnej pomoci, a to:

A. Základné právne poradenstvo

Základné právne poradenstvo slúži na objasnenie základných právnych otázok a na všeobecné vysvetlenie právnych súvislostí. Naša odpoveď na otázku je vždy formulovaná tak, aby z jej obsahu mohli čerpať informácie aj iní užívatelia tejto služby. Všetky otázky a odpovede budú po anonymizovaní zverejnené v sekcii "Riešené otázky".

Cena tohto typu právnej pomoci je 30,- € vrátane DPH.

B. Právne poradenstvo na mieru

Právne poradenstvo na mieru slúži na dôslednú analýzu právnej situácie, v ktorej sa klient nachádza. Klient môže prostredníctvom webového rozhrania nahrať naskenované alebo odfotené dokumenty, a taktiež uvedie, o aký typ poradenstva má záujem, či už je to právna analýza dokumentov, vyhotovenie určitého právneho podania (napr. odvolanie, žaloba, námietky v exekučnom konaní, a podobne) alebo vyhotovenie zmluvy, závetu a podobne. Odpovede ani iné informácie získané v súvislosti s poskytnutým právnym poradenstvom nebudú zverejnené.

Cena tohto typu právnej pomoci je 90,- € vrátane DPH.

Verím, že naša služba ADVOKÁTnaWEBE.sk vám pomôže pri riešení právnej situácie, v ktorej sa momentálne nachádzate.

JUDr. Pavel Steiner
konateľ a advokát v advokátskej kancelárii Steiner & Associates s.r.o.

Zaujali sme Vás? Pokračujte výberom Balíka, ktorý Vám vyhovuje